GENEL BİLGİLENDİRME


Emlak Asistanım , Emlak Danışmanları ve Ofislerine özel olarak geliştirilmiş yazılımın adıdır.


Emlak Danışmanının ihtiyaç duyabileceği Müşteri Takibi, Portföy Yönetimi, Aktivite takibi, Sözleşme Yönetimi , vb işlemlerine içermektedir.

Emlak Asistanım gelişen tekonojileri göre sürekli güncellenen, Danışmanların talep ve önerilerine göre geliştirmeler yapılan bir sistemdir. Kolay kullanım arayüzü ve içerikleri ile temsilcinin ihtiyaç duyduğu özellikleri barındırmaktadır.UYGULAMA AVANTAJLARI


Emlak Asistanım ekstra ücret talep edilmeyen, birbiriyle entegre çalışan ve sürekli geliştirilen 3 Uygulamadan oluşmaktadır.

 • Web Uygulaması.
 • Mobil Uygulaması.
 • Windows Uygulaması.

Üç uygulama yapmamızın nedeni Emlak Danışmanları'nın Yer, Zaman ve Teknoloji problemlerine takılmadan her platformda işlerini kolay ve hızlı yürütebilmelerini sağlamaktır. Detaylı ve Profesyonel bir ofis yönetimi için tasarlanan uygulamamız; Pratik ve Hızlı çözümlerler sunmaktadır. Bu üç uygulama birbiriyle entegre çalıştığı için dilediğiniz uygulamadan bilgilerinizi takip edip düzenleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Mobilde girilen bir kaydı Windows Uygulamasında açıp düzenleme yapabildiğiniz gibi, Windows Uygulamasında girilen bir kaydı Web Uygulamasında inceleyip düzenleyebilirsiniz.

Emlak Asistanım'ın saymakla bitmeyen avantajları yerine en önemli avantajlarına değinmek gerekirse şöyle sıralayabiliriz.

 • Detaylı Müşteri Portföy ve Talep kaydı.
 • Detaylı Sözleşme Kaydı, Takibi ve Uyarı sistemi.
 • Önemli Emlak Portallarına direk entegrasyon.
 • Caller-ID ( Uygulama içerisine entegre edilen ve arama esnasında size kimin aradığı hakkında bilgi veren ve arama listesi tutan bir modül )
 • Muhasebe Modülü ( Uygulama içerisine entegre edilen ve emlak işlemlerinizle ilgili bütün ödemeleri takip edebileceğiniz bir modül )
 • Pratik ve Detaylı Listeleme Özelliği sayesinde dilediğiniz kriterlerde listeleme yapıp Excel, World veya PDF çıktısı alabilmek.
 • Ofis içi mesajlaşma.
 • Her işletim sisteminden, Bilgisayar altyapısından ve Web özelliğini destekleyen internete bağlı bütün cihazlardan programa ulaşım imkanı.
 • Dilediğiniz Portföyü Facebook, Twitter, Whatsapp gibi platformlarda resimli paylaşma imkanı.

Web Uygulaması Ana Ekran Görüntüsü


Kişiler Modülü

 • Kişi - Müşteri Kaydetme
 • Kişi Arama ve Detay Özellikleri


Portföy Modülü

 • Portföy Kaydı Oluşturma
 • Portföy Listeleme


Talep Modülü

 • Müşteri Talep Kaydı


Görüşme Modülü

 • Görüşme Kaydı Oluşturma
 • Görüşme Arama ve Raporlama


Diğer Modüller

 • Kira Sözleşmesi Oluşturma
 • Not Kaydı & Hatırlatma Oluşturma


Liste Görünümü & Yetkilendirme

 • Liste Görünüm Düzenleme
 • Kullanıcı Ekleme & Yetkilendirme


MÜŞTERİ YÖNETİMİ


Emlak Asistanım Listelemeler'de, Aramalarda ve Raporlar'da size filtreleme imkanı sunan detaylı bir Müşteri Kaydı imkanı sunuyor.

Kişi kartı üzerinden ilgili müşterinin Taleplerine, Portföylerine, Görüşmelerine, Dökümanlarına, Rezerfasyonlarına ve Diğer Sözleşmelerine ulaşabilirsiniz.

Kişiler listesindeki listeleme kriterlerini dilediğiniz gibi özelleştirip direk liste üzerinden aradığınız kişiye ve bilgilerine hızlı erişebilir, özelleştirdiğiniz Listeyi Office uygulamalarına aktarıp çıktı alabilirsiniz.


WEB UYGULAMASI MÜŞTERİ DETAYI

Ana Ekran Görüntüsü

PORTFÖY YÖNETİMİ


Emlak Asistanımda Portföy Yönetimi, kapsamlı ve bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlandı.

 • İlgili Portföy üzerinden Otomatik Talep karşılaştırması.
 • Web'ten al özelliğiyle tek bir tıkla önemli portallardan portföy kaydı.
 • Haritada Göster, Slide Gösterisi, Mail Gönderimi, Resimli Bilgi Forumu, Vitrin Forumu, Office uygulamalarına çıktı gönderebilme.
 • Proje ve Bina bazlı listeleme ve çalışma imkanı
 • Portföyle ilgili daha detaylı bilgi girebileceğiniz ve takip edebileceğiniz "Emlak İşlemleri" bölümü.

WEB UYGULAMASI PORTFÖY DETAYI

Ana Ekran Görüntüsü

TALEP YÖNETİMİ


Emlak Asistanım Talep Yönetimi müşterilerden gelecek bütün taleplerinizi sisteme kaydedip otomatik olarak var olan portföylerle karşılaştırma yapan ve müşterilerinize eksiksiz anında geri dönüş yapabileceğiniz çok kullanışlı bir özelliktir. Ayrıca her eklenen yeni portföyleri anlık olarak tarayıp size doğru ve hızlı bir iş performansı sağlamaktadır.

Emlak Asistanım sizlere birden fazla bölümde Talep Yönetimi ve özellikler sunuyor.

 • Müşteri Kartından ilgili müşterinin taleplerini ve talep kriterlerine uyan portföyleri gösterir.
 • Portföy Detayında ilgili portföye uyan talepleri gösterir.
 • Konut, İş Yeri ve Arsa olarak 3 ayrı içerikte talep kaydı özelliği sunar.
 • Talepler Ekranında girilen bütün talepleri Kiralık, Satılık, Aktif, Pasif, ve Özelleştirilmiş listeleme imkanı sunar.
 • Gelişmiş Talep Arama özelliğiyle kayıtlı talepler arasında Arama, Listeleme ve ilgili listeyi Office uygulamalarına aktarmanızı sağlar.

WEB UYGULAMASI / VAR OLAN KONUT TALEBİ VE ANLIK KARŞILAŞTIRMA

Ana Ekran Görüntüsü

WEB AKTARIMI & ENTERGASYON


Emlak Asistanım sizlere önemli portallardan tek bir tıkla resim ve harita konumu ile beraber portföy indirme imkanı sunuyor. Böylelikle sisteminizde var olan talepleri otomatik olarak bu indirilen portföylerle karşılaştırıp müşterilere anında geri dönüş yapabilme imkanınız var. Bu özellik aynı zamanda bu portallarda var olan emlaklarınızı programa daha kolay dahil etmenizi sağlamaktadır.

WEB UYGULAMASI / WEB PORTALLARINDAN PORTFÖY AKTARIMI

Ana Ekran Görüntüsü

Yeni müşterilerimizin aktarım konusunda sorduğu en önemli sorulardan biri "Elimdeki yüklü miktarda müşteri kayıtlarımı nasıl programa aktarabilirim ?". Bu sorunun cevabı sitemizden indireceğiniz ve hızlı şekilde dolduracağınız bir Excel dosyasıdır. EmlakAsistanım bu dosyayı program içerisindeki Excel dosyasından bilgi aktarım özelliği sayesinde müşteri kayıtlarınızı programa aktarır ve böylece zaman kaybetmenizi önler.

EmlakAsistanım' ın Önde giden Emlak Portalları olan Port724 ve Emlaktown' la tam Entegrasyon sözleşmesi vardır ve sizlere programda girdiğiniz portföyleri tek bir tıkla ilgili Emlak Portalına paylaşma imkanı sunar.

DETAYLI RAPORLAMA


Detaylı Rapor alma özelliği sayesinde işletmenizdeki performansları her daim kontrol altında tutup toplantılara daha verimli hazırlanmanızı sağlar.

"Genel Grafik Rapor" işletmenizin bütün Emlak işlemlerini görsel bir rapor halinde sizlere sunar.

"Görüşme Raporu" görüşmeleri detaylı rapor halinde almanızı sağlar.

"Kayıt Raporu" programa yapılan kayıtlarla iligli Danışman bazında detaylı rapor almanıza olanak verir.

WEB UYGULAMASI / GRAFiK RAPORU

Ana Ekran Görüntüsü

SÖZLEŞME YÖNETİMİ


Sözleşmelerinizi sadece Müşteri ve Portföy seçerek tamamen program içerisinde hazırlar ve çıktısını almanızı sağlar.

Kira veya Taksitli Satış Sözleşmelerinizde size otomatik olarak Ödeme Planı oluşturup programın içine entegre ettiğimiz Muhasebe Modülünde Alınacak Ödemelere ekler ve her ödeme döneminde sizleri uyarır (Aylık, Yıllık vs.).

EmlakAsistanım size "Kira Sözleşmesi, Satış Sözleşmesi, Emlak Gösterme Belgesi ve Yetki Belgesi " gibi birçok sözleşme imkanı sunar.

Kendi sistemindeki standart sözleşmeler dışında kullandığınız Sözleşme Taslaklarını bünyesine entegre edip kullanma imkanı sunar.

WEB UYGULAMASI / SATIŞ SÖZLEŞMESi

Ana Ekran Görüntüsü

Muhasebe Modülü


Muhasebe Modülü, Windows Uygulaması için geliştirilen Profesyonel ve Detaylı çalışma prensibini benimseyen işletmeler için tasarlanıp müşterinin isteği doğrultusunda aktif edilen ve standart kurulumda olmayan bir modüldür.

Kira veya Taksitli Satış Sözleşmelerinizde size otomatik olarak Ödeme Planı oluşturup Alınacak Ödemelere ekler ve her ödeme döneminde sizleri uyarır (Aylık, Yıllık vs.).

Dilediğiniz Kadar Kasa tanımlayabilir ve para birimine göre ofisinizdeki bütün ödemeleri Personel, Masraf, Gelir, Gider olarak takip etmenizi sağlar, kalem kullanmanıza gerek kalmadan kendi münyesinde Senet veya Makbuz oluşturup çıktı almanıza imkan verir.

WiNDOWS UYGULAMASI / MUHASEBE MODÜLÜ
Windows Uygulaması Muhasebe ModülüCaller-ID Modülü


Emlak Asistanım Caller-ID Windows Uygulamasına özel olarak geliştirilen, programın içine entegre edilmiş ve ofisinzdeki bütün telefon trafiğini kontrol etmenizi sağlayan bir modüldür.


Programınızda kayıtlı bir müşteri aradığında açılan bir pençereyle arayanın Adı Soyadı Şirketi gibi temel bilgilerle sizi uyarır. Bu uyarı pençeresine tıkladığınızda sizleri direk olarak arayan kişinin Kişi Detayına yönlendirerek bilinçli, donanımlı ve hızlı geri dönüşler yapmanızı sağlar. Ofis dışında olduğunuzda arayanları liste halinde kaydeder ve böylelikle müşteri kaçırmadan doğru geri dönüşler yapmanıza imkan verir.


Emlak Asistanım'ın bu güçlü özelliğinden yararlanabilmeniz için telefon hattı ve bilgisayarınızın arasına Caller-ID denilen cihazı temin edip bağlamanız gerekiyor. Eğer elinizde bu cihaz yoksa www.sistemler.com adresinden daha detaylı inceleme yapıp oradan veya herhangi bir bilişim mağazasından temin edebilirsiniz. Bu Cihaz takılı olmadığı zaman Caller-ID özelliği çalışmaz!.

WiNDOWS UYGULAMASI / CALLER-ID MODÜLÜ
Windows Uygulaması CallerId ModülüHatırlatma ve Uyarılar


Emlak Asistanım'ın birçok işleminde hatırlatma ve alarm özelliğini aktif edebilirsiniz. Bu özellikleri Windows Uygulamasında daha kapsamlı kullanabildiğiniz gibi Web Uygulamasında daha pratik bir uyarı sistemi mevcut.

Hatırlatma ve Uyarı sistemlerini uygulayabileceğiniz bazı kısımlar şunlardır."Sözleşmeler, Görüşmeler, İşler, Notlar, Yapilacak veya Alınacak Ödemeler"

WiNDOWS UYGULAMASI / UYARI VE HATIRLATMA SİSTEMİ
Altta Kırmızı kenarlıklarla çevrili kısım Hatırlatma ve Uyarıları günü gelmeden önce kontrol edip takip edebileceğiniz windows uygulamasına özel bir bölümdür. Hatırlatmaların kaç gün önceden sizi uyaracağını bu bölümden ayarlayabilirsiniz. Ayrıca zamanı gelen uyarıları size Açılır Bir Pençerede göstermektedir.

Windows Uygulaması CallerId ModülüWEB UYGULAMASI / UYARI VE HATIRLATMA SİSTEMİ
Altta Kırmızı kenarlıklarla çevrili kısım Web Uygulamamızın Hatırlatma ve Uyarılar bölümüdür.

Windows Uygulaması CallerId Modülüİhtiyaç duyduğunuz tüm özellikler Emlak Asistanım'da

 • Portföy & Proje Yönetimi

  Konut, İşyeri, Arsa ve Proje Porföylerinizi hızlı bir şekilde yönetebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  Müşterileriniz ile ilgili Portföy ve Aktiviteleri en pratik şekilde tamamlayabilirsiniz.

 • Müşteri Talepleri Yönetimi

  Gelişmiş talep eşleştirme sistemi ile müşteri taleplerine uygun portföylerinizi anında bulun.

 • Sözleşme Yönetimi

  Sözleşmelerinizi etkili yönetebilirsiniz. Uyarı sistemi ile kira sözleşmelerinizi sizlere hatırlatır.

 • Görüşme ve İş Yönetimi

  Aktivitelerinizi tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

 • Doküman Yönetimi

  Dokümanlarınıza her yerden erişip yönetebilirsiniz.

 • Hatırlatma ve Uyarı

  Uyarı sistemi ile sizlere önemli bilgileri hatırlatır.

 • Portföy Haritası

  Portföylerinizi harita üzerinden takip edebilirsiniz.

 • Portal Entegrasyonu

  Onaylı sitelere portföyünüzü paylaşın.

 • Caller-ID Modülü

  Ofisinizi arayan müşterileri takip edebilirsiniz.

 • Raporlamalar

  Bilgilerinizi hızlı ve kolay analiz edebilirsiniz.

 • Kredi Hesaplama

  kredi hesaplamalarında zaman kazanın.

 • Emlak Asistanım
 • 10 gün ücretsiz deneyin

  Online ve Offline kullanım özellikleri ile Mobile uygulamamızı kullanabilirsiniz

  Memnun kalırsanız abone olun.