WEB UYGULAMASI / WEB PORTALLARINDAN PORTFÖY AKTARIMI Emlak Asistanım sizlere önemli portallardan tek bir tıkla resim ve harita konumu ile beraber portföy indirme imkanı sunuyor. Böylelikle sisteminizde var olan talepleri otomatik olarak bu indirilen portföylerle karşılaştırıp müşterilere anında geri dönüş yapabilme imkanınız var. Bu özellik aynı zamanda bu portallarda var olan emlaklarınızı programa daha kolay dahil etmenizi sağlamaktadır.

Mart 2021 ayı içinde yapmış olduğumuz yeni bir güncelleme ile servisimizde ki teknoloji daha hızlı ve güvenli hale getirilmiştir.

Emlak Asistanım, Emlak Asistanı, Emlak, Emlak Programı, Emlak Yazılım, Gayrimenkul, Müşteri Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi, Profesyonel Emlak Programı, Mobile Emlak Programı , Android Emlak Programı , Emlak Yönetimi, Elmak Alım Satım Yazılımı, Emlak Satış Programı, Kira Takip Programı, Emlak CallerID, Emlak Müşteri Takip Programı, Emlak Sözleşmesi Programı, Emlak Kayıt Yazılımı,  Emlak Kayıt Programı, Gayrimenkul kayıtları için program, Gayrimenkul Yönetimi, Gayrimenkul Yazılımı, Gayrimenkul Programı, Emlak için Yardımcı Program, Emlakçılara özel program, Konut Satış Programı, Mobil Emlak Yazılımı, Mobil Emlak Programı, Cep Telefonu Emlak Programı, Mobil Emlak Alım Satım, İnternet üzerinden emlak alım satım programı, Konut Satış Programı, Emlakçılara Özel Emlak Satış Sitesi