Google, Workspace'i ücretsiz olarak kullanıma sunduG Suite markası altında özellikle işletmeler için depolama, dokümantasyon ve iletişim çözümleri sunan Google'ın G Suite ismini bırakarak yoluna Google Workspace olarak devam edeceğini geçtiğimiz yılın Ekim ayında sizlere aktarmıştık. Google tarafından açıklanan bilgilere göre Workspace, ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.
 
Normal şartlarda işletmeler için ve ücretli olarak kullanıma sunulan Workspace, bugünden itibaren ücretsiz Google hesapları için de kullanılabilir olacak. İş odaklı bir üretkenlik platformu olarak hizmet sağlayan Workspace'in içinde Gmail, Google Takvim, Google Drive, Docs, Sheets, Slides, Meet ve Chat gibi Google çözümleri yer alıyor.
 
Edindiğimiz bilgilere göre ücretsiz olarak kullanıma sunulan Workspace'in premium özellikleri kullanabileceğiniz ücretli bir versiyonu da olacak. Söz konusu ücretli versiyonun fiyatının ne kadar olacağı ile ilgili ise şu an için herhangi bir bilgi paylaşılmadı.
 
Workspace'in ücretli versiyonu ilk etapta ABD, Kanada, Meksika, Avusturya, Brezilya ve Japonya ülkeleri için aktif olarak sunulacak. Workspace'in ücretli versiyonu içinde akıllı rezervasyon hizmetleri, profesyonel görüntülü toplantılar ve kişiselleştirilmiş e-posta pazarlaması gibi pek çok özellik de yer alacak.
 
Google'ın yaptığı açıklama ile birlikte Workspace için yeni özellikler duyurduğunu da ekleyelim. Bu özellikler arasında özel konuşmalar gerçekleştirebileceğiniz Google Spaces özelliği de yer alıyor. Google Spaces ile birlikte Workspace'in Slack benzeri özellikler kazanması hedefleniyor. Google Spaces'in hem ücretli hem de ücretsiz kullanıcıların erişime açık olacağını da ekleyelim.
 
Google Meet de güncellenen ve yeni özellikler kazanan çözümler arasında. Google Meet'e eklenen özellikler arasında ise arkadaş modu, yeni denetleme kontrolleri ve güncellenmiş takvim yer alıyor. 
 
Kaynak: Webrazzi
Emlak Asistanım, Emlak Asistanı, Emlak, Emlak Programı, Emlak Yazılım, Gayrimenkul, Müşteri Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi, Profesyonel Emlak Programı, Mobile Emlak Programı , Android Emlak Programı , Emlak Yönetimi, Elmak Alım Satım Yazılımı, Emlak Satış Programı, Kira Takip Programı, Emlak CallerID, Emlak Müşteri Takip Programı, Emlak Sözleşmesi Programı, Emlak Kayıt Yazılımı,  Emlak Kayıt Programı, Gayrimenkul kayıtları için program, Gayrimenkul Yönetimi, Gayrimenkul Yazılımı, Gayrimenkul Programı, Emlak için Yardımcı Program, Emlakçılara özel program, Konut Satış Programı, Mobil Emlak Yazılımı, Mobil Emlak Programı, Cep Telefonu Emlak Programı, Mobil Emlak Alım Satım, İnternet üzerinden emlak alım satım programı, Konut Satış Programı, Emlakçılara Özel Emlak