MLS Nedir ?MLS Nedir ?

Gayrimenkulde, 'MLS' Çoklu Liste Hizmeti anlamına gelir.

Emlak danışmanlarının, diğer emlak işletmeleri ile paylaşabilecekleri bir portföy pazarlama ve yönetim sistemidir.

·       Yapılan Araçtırımalara göre Yapılan satışların %40’ı diğer Emlak komisyoncuları ile paslaşarak yapılmaktadır.

Bu sayede kendi kayıtlarınız arasında uygun portföy ya da talep bulamaz iseniz, bu arayışınızı Havuz içerisinde bulma olasılığı daha çoktur.

 

MLS kullanımın Faydaları

Danışmanlarının ve ofislerinin paylaşıma açılmış portföylerini ve müşteri taleplerini görebilir ve acil satılması gereken portföylerinizi ve müşteri taleplerinizi onlarla paylaşabilirsiniz.

Müşteri arayışını anlık olarak tüm sistem içerisinde aratırabilir ve eşleşmeleri listeyebilirsiniz.

Paylaştığınız portföyler binlerce emlak danışmanı tarafından görülebilmektedir. Sizlerin belirledğiniz komisyon oranı ile satışınızı çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Milenyum mühendisleri ve geliştiricileri tarafından geliştirilmiş olan bu teknoloji çok kapsamlıdır.

Büyük network alt yapılarına hizmet verecek şeklide geliştirilmiştir. Kendi kodlama dilini kullanarak güvenliği en üst seviyede sağlayan bir teknolojidir.

Portföy ve Talep Havuzunu kullanarak saniyeler içerisinde arayışınıza yanıt bulabilirsiniz.

EmlakAsistanım uygulaması  kullanan firmalar arasında istedikleri Talep ve Portföy Paylaşımına imkan sağlar.

Paylaşmak istediğiniz kaydı “Ortak Havuzda Paylaş” seçeneğini seçerek havuzda paylaşımını sağlayabilirsiniz.

Diğer emlak danışmaları paylaşılmış olan Portföy bilgilerini internet portallerinde paylaştığınız gibi görmektedir. Diğer özellik ve özel bilgileri göremez.

 

Mecit KIRAY

Kurucu ve CTO

Senior Full-stack Developer

Emlak İçin Teknoloji

Emlak Asistanım, Emlak Asistanı, Emlak, Emlak Programı, Emlak Yazılım, Gayrimenkul, Müşteri Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi, Profesyonel Emlak Programı, Mobile Emlak Programı , Android Emlak Programı , Emlak Yönetimi, Elmak Alım Satım Yazılımı, Emlak Satış Programı, Kira Takip Programı, Emlak CallerID, Emlak Müşteri Takip Programı, Emlak Sözleşmesi Programı, Emlak Kayıt Yazılımı,  Emlak Kayıt Programı, Gayrimenkul kayıtları için program, Gayrimenkul Yönetimi, Gayrimenkul Yazılımı, Gayrimenkul Programı, Emlak için Yardımcı Program, Emlakçılara özel program, Konut Satış Programı, Mobil Emlak Yazılımı, Mobil Emlak Programı, Cep Telefonu Emlak Programı, Mobil Emlak Alım Satım, İnternet üzerinden emlak alım satım programı, Konut Satış Programı, Emlakçılara Özel Emlak Satış Sitesi