Facebook'un Clubhouse'u?Son dönemin adından sıkça söz ettiren ses temelli iletişim platformu Clubhouse, tüm dünyada bir anda popüler olduktan sonra, teknoloji devi Facebook'un Clubhouse benzeri bir platform üzerinde çalıştığı söylentileri ortaya çıkmıştı. Bizleri hiç şaşırtmayan bu söylentilerin akabinde şimdi de Facebook'un "Live Audio" özelliğinin, Clubhouse'a ne denli benzediği bilgileri gelmeye başladı. 
 
Geliştirici Alessandro Paluzzi, Facebook'un mobil uygulamasında normal kullanıcılardan gizlenen yeni özelliğin nasıl etkinleştirileceğini buldu. Özelliğin ilk görsellerini ise TechCrunch paylaştı. Görüntülere baktığımızda özelliğin nasıl çalışacağına dair ipuçları elde edebiliyoruz ve gördüğümüz içerik Facebook'un Clubhouse'ın birebir kopyasını yarattığını kanıtlıyor
 
Facebook böyle bir projeyi henüz resmi olarak onaylamamış olsa da, Facebook ve Facebook'un yan kuruluşlarının rakiplerinin temel özelliklerini kopyaladığı uzun bir geçmişi var. Özetle Facebook'un Clubhouse'u klonluyor olabileceği gerçeği şaşırtıcı değil. Çünkü şirket, Snapchat'tan aldığı Hikayeler ve geçen yıl piyasaya sürülen TikTok rakibi Reels dahil olmak üzere pek çok başka uygulamayla bunu halihazırda gerçekleştirdi. 
 
Clubhouse benzeri bir uygulama yapan sadece Facebook değil. Twitter da ayrıca şu anda beta sürümünde olan Spaces adlı bir Clubhouse rakibi üzerinde çalışıyor. Hatta ekip çabalarını güçlendirmek için sosyal medya alanındaki uzmanlığı nedeniyle sosyal medya yayın şirketi Breaker'ı satın almıştı. 
 
Emlak Asistanım, Emlak Asistanı, Emlak, Emlak Programı, Emlak Yazılım, Gayrimenkul, Müşteri Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi, Profesyonel Emlak Programı, Mobile Emlak Programı , Android Emlak Programı , Emlak Yönetimi, Elmak Alım Satım Yazılımı, Emlak Satış Programı, Kira Takip Programı, Emlak CallerID, Emlak Müşteri Takip Programı, Emlak Sözleşmesi Programı, Emlak Kayıt Yazılımı,  Emlak Kayıt Programı, Gayrimenkul kayıtları için program, Gayrimenkul Yönetimi, Gayrimenkul Yazılımı, Gayrimenkul Programı, Emlak için Yardımcı Program, Emlakçılara özel program, Konut Satış Programı, Mobil Emlak Yazılımı, Mobil Emlak Programı, Cep Telefonu Emlak Programı, Mobil Emlak Alım Satım, İnternet üzerinden emlak alım satım programı, Konut Satış Programı, Emlakçılara Özel Emlak Satış Sitesi