Blog Yazılarımız

BLOG YAZILARIMIZ


Google, Workspace'i ücretsiz olarak kullanıma sundu

G Suite markası altında özellikle işletmeler için depolama, dokümantasyon ve iletişim çözümleri sunan Google'ın G Suite ismini bırakarak yoluna Google Workspace olarak devam edeceğini geçtiğimiz yılın Ekim ayında sizlere aktarmıştık. Google tarafından açıklanan bilgilere göre Workspace, ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

Gayrimenkul Teknolojileri-PropTech Nedir?

"PropTech" emlak sektöründe yeni bir kelimedir. "FinTech" e ("finans + teknoloji") benzer şekilde, PropTech, emlak piyasasında dijital ortamı keşfetmeye ve yeni tüketim modellerine yönelmeye dayanan verimli sistemlere doğru bir harekettir. Property (gayrimenkul)+Technology(Teknoloji)’nin birleşimiyle PropTech adını almıştır.

WEB SİTESİ TEKNOLOJİLERİ

Milenyum yazılım / Emlak Asistanım web servisi hizmet vermeye başladı!

MLS Nedir ?

Portföy ve Talep Havuzunu kullanarak saniyeler içerisinde arayışınıza yanıt bulabilirsiniz. EmlakAsistanım uygulaması kullanan firmalar arasında istedikleri Talep ve Portföy Paylaşımına imkan sağlar. Paylaşmak istediğiniz kaydı “Ortak Havuzda Paylaş” seçeneğini seçerek havuzda paylaşımını sağlayabilirsiniz. Diğer emlak danışmaları paylaşılmış olan Portföy bilgilerini internet portallerinde paylaştığınız gibi görmektedir. Diğer özellik ve özel bilgileri göremez.

Facebook'un Clubhouse'u?

Geliştirici Alessandro Paluzzi, Facebook'un mobil uygulamasında normal kullanıcılardan gizlenen yeni özelliğin nasıl etkinleştirileceğini buldu.